Değerlerimiz

Anasayfa » Değerlerimiz

Güven
Güven, Karavil Grup olarak en önemli değerimizdir. Tüm grup şirketlerimizde güven odaklı hareket ederek ticari ilişkilerimizi sürdürmekteyiz. Güvenirliğimizi her şeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz. Güven odaklı ilişkilerimiz bizi biz yapan temel taşlarımızdandır.

Kalite
Günümüz pazar şartlarında alternatifi olmayan “Kalite” tüm şirketlerimizin üretimdeki ana prensibidir. Rekabette her zaman ayırt ediciliği benimseyen Karavil Grup şirketleri yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerle sektördeki farkını yansıtmaktadır.

Çevre
Karavil Grup şirketleri çevrecidir. Yaşam için insan ve doğanın en önemli etken olduğuna inanır, çalışmalarımızda çevreye ve doğaya azami hassasiyet gösteririz.

Dinamik
Günümüzde değeri daha da artan “Zaman” kavramı tüm şirketlerin en önemli konusu haline gelmiştir. Karavil Grup şirketleri dinamizmini her geçen gün artırarak işbirliği içinde olduğu şirketlere hızlı çözümler üreterek zaman kazandırmayı hedeflemektedir.

Müşteri Odaklı
Karavil Grup şirketleri değişen müşteri ihtiyaçları, eğilimler ve piyasa koşullarına bağlı olarak her koşulda %100 müşteri memnuniyetini hedefler.

Yenilikçi
Sektöründe Türkiye lideri olmayı hedefleyen Karavil Grup kendisine, iş ortaklarına ve tedarikçilerine kalıcı değerler yaratmanın yolunun yeni ve yaratıcı fikirlerden geçtiğini bilir, çalışma ortamını ve çalışanlarının profesyonel gelişimini bu yönde destekler.

Lider
Şirketlerimiz yaptığı her işte lider olmayı hedefler. Bunun için hepimiz gerçek bir lider gibi kararlılıkla çalışır, çalışma arkadaşlarımız ve paydaşlarımızı motive ederiz.