Üretim

Anasayfa » Üretim

SEKTÖRDE FAALİYET GÖSTEREN ŞİRKETLERİMİZ

Karavil Grup üretim sektöründe Karlis ve Asvil markaları ile Alçı, Alçı Plaka, Yapı Kimyasalları, Su Bazlı Ürünler, Bims, Mikronize kalsit, Dekoratif Asma Tavan Panel ve Aksesuarları, Profil ve Profil Aksesuarları imalatı gerçekleştirmektedir. Üretimin yanı sıra Mantolama (EPS, XPS ve Taş Yünü) ürün grubu ve aksesuarlarında da hizmet vermektedir. Üretimi kendine ilke haline getiren Karavil Grup daha iyi ve hızlı hizmet sağlamak adına 78.115 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 184.600 m2 alan üzerinde üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.


 

 

Karavil Çimento

Karavil Çimento A.Ş. grup bünyesinde bulunan “Karlis” ve “Asvil” markalarına üretim yapmaktadır. Fabrikamız 75.000 m2’si kapalı alan olmak üzere toplam 125.000 m2’lik alan üzerine kurulmuştur.

Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük üretim fabrikalarından biri olan Karavil Çimento San. ve Tic. A.Ş. çevreye zarar vermeyen, ekolojik dengeyi bozmayan son teknoloji fabrikasıyla ülke bileşenlerine katma değer sağlamaktadır.

 

  

Karlis Yapı

Karlis Yapı A.Ş. “Karlis” ve “Asvil” markalarına bims, lento, kilitli parke taşı, bordur taş ve kaldırım taşı üretmektedir.

2009 yılında Karlis Yapı A.Ş.’nin yatırım alanına giren Karlis Bims Fabrikası, bims (pomza taşı) hammaddesi kullanarak, duvar blokları ve dekoratif taş çeşitlerini üstün kalite ve kusursuz üretim anlayışı ile inşaat sektörünün bu alandaki her türlü ihtiyacını karşılayacak durumda faaliyetini sürdürmektedir.

 

 

  

Asvil Metal

Asvil Metal

Grup markaları “Karlis” ve “Asvil”e profil ve profil akseuarları üretiminde başarılı bir grafik çizen Asvil A.Ş. 4.000 m2 kapalı alanıyla bu sektörde Doğu ve Güneydoğu’nun tek üretim fabrikasıdır.