KURUMSAL
Hakkımızda  Başkanın Mesajı  Vizyon & Misyon  Sosyal Sorumluluk  Değerlerimiz  İnsan Kaynakları Politikamız  Karavil'de Staj  Açık İş Pozisyonları  Genel Başvuru 
SEKTÖRLER & GRUP ŞİRKETLERİMİZ
Üretim  Pazarlama  Lojistik  Gayrimenkul  Distribütör 
İLETİŞİM
İletişim Formu  İletişim Bilgileri 

HAKKIMIZDA

» HAKKIMIZDA

1975’te küçük bir işletme olarak elektrik ve taahhüt işleri yapmak üzere çıktığımız yolda, Karavil Grup şirketleri olarak; Karavil Çimento, Karlis, Asvil, Karboss markaları, Karavil Gayrimenkul, Ceylan Karavil Alışveriş Merkezi ve Oteli, Aqua Diyarbakır tünel akvaryumu ile giderek büyüyen ve güçlenen bir aile olduk. 50 milyon Euro yatırım ve 91.000 m2 kapalı alanı ile Türkiye'nin en büyük entegre tesislerinden birini hayata geçirdik.

Karlis ve Asvil markaları ile bims, toz alçı, yapı kimyasalı, kalsit, alçı plaka, karopan ve profil ürünlerini; ileri teknoloji ile üreterek sektörün hizmetine sunduk. Araştırmacı, yenilikçi yönetim anlayışımız ve konusunda uzman ekibimizle yarının ürünlerini bugünden tasarladık.

Sağlıklı, ekonomik, dayanıklı ürünlerin analizini yaparak ve üretim sahasımızı sürekli geliştirerek 75 farklı ürün tasarladık. Kimyasal yapısı nedeniyle mikrop barındırmayan alçı; insan cildiyle aynı ph değerine sahip, sağlıklı, nem tutmayan, ısıya dayanıklı, üstün yalıtım özellikleri olan ve birçok sektör tarafından tercih edilen bir üründür. Karavil Grubun ana üretim konusunu da alçı oluşturmuştur.

Üretilen tüm ürünler kalite kontrol ekibinin testlerinden geçerek, tüketiciye kaliteli ve sağlıklı ürünlerin ulaşması Karboss lojistik tarafından yılda 21.000 araçlık sevkiyatla sağlanmaktadır. Yapı üretimi ve lojistik alanları dışında Doğu ve Güneydoğu'nun en büyük alışveriş merkezi olan Ceylan Karavil Park ile bölgenin sosyal hayatına alternatifler oluşturduk. Ayrıca 154 yatak kapasiteli 4 yıldızlı Ceylan Karavil otelini de halkımızın hizmetine sunduk.3.000 m2'lik alana sahip Doğu ve Güneydoğu'nun en büyük tünel akvaryumuyla halkımızın sosyal yaşamına renk kattık.

Tüm bunların yanında çocuklarımızın ve şehrimizin geleceğine yaptığımız yatırımlarla sosyal sorumluluklarımızı da yerine getirdik. İnsanın olduğu her yerde insanlarımız için insanca üretiyor bu emekte payı olan herkese teşekkür ediyoruz.