KURUMSAL
Hakkımızda  Başkanın Mesajı  Vizyon & Misyon  Sosyal Sorumluluk  Değerlerimiz  İnsan Kaynakları Politikamız  Karavil'de Staj  Açık İş Pozisyonları  Genel Başvuru 
SEKTÖRLER & GRUP ŞİRKETLERİMİZ
Üretim  Pazarlama  Lojistik  Gayrimenkul  Distribütör 
İLETİŞİM
İletişim Formu  İletişim Bilgileri 

BAŞKANIN MESAJI

» BAŞKANIN MESAJI

1975’te elektrik ve taahhüt işleri yaparak çıktığımız yolda, grup şirketlerimiz gelişen ve büyüyen ülke şartlarını değerlendirdikten sonra inşaat alanındaki yatırımlarımızı gerçekleştirmek için ilk olarak 2009 yılında Karlis Yapı çatısı altında bims fabrikası ile sektöre adım attı. 3.115 m2 kapalı alan ve 48.885 m2 açık alan toplamda 52.000 m2 alanda hizmet veren fabrikamızda el değmeden tamamen teknolojik robotlarla yaklaşık 45.000 adet günlük üretim yapabilmekteyiz.

Daha sonra fabrikalarımız sırasıyla alçı,yapı kimyasalları,alçı plaka,profil,profil aksesuarları,boya, pvc(mantolama),karopan imalatı ile sektördeki yerini sağlamlaştırırken her geçen gün pazar payını da arttırmaktadır. Şu anda 75.000 m2 kapalı olmak üzere toplam 125.000 m2 alanda üretim yapan grup şirketlerimiz toplamda 72 bayi ile yurt içi ve yurt dışı satış noktalarıyla global dünyada erişebildiği tüm noktalara sevkiyat yapabilmektedir.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip fabrikalarımızın yanında son olarak gayrimenkul alanında faaliyet gösterecek Karavil Gayrimenkul A.Ş. gruba dahil olmuştur.

Bölge ve ülke ekonomisine katma değer sağlayan Karavil Grup insan ve yaşam odaklı ürünler üretmenin yanında geniş bir sevkiyat ağını Karboss Lojistik ile organize etmektedir.

Üretimin yanında bölgenin en büyük avm’si olan 65.000 m2 kiralanabilir alana sahip Ceylan Karavil Park’ı ve 154 yatak kapasiteli Ceylan Karavil Oteli Ceylan Grup ile birlikte yaparak yaklaşık 4.000 kişiye istihdam sağlamıştır.

Geride bıraktığımız 44 yılda elimizin değdiği her şeyde kaliteden ve güven değerimizden asla taviz vermedik. En büyük kazancımız müşteri memnuniyetimizdir.

 

Halim KARAVİL
Karavil Grup Yönetim Kurulu Başkanı